Kripto pasaulio logo

Kur Ir Kaip Pirkti NFT, Geriausios NFT Parduotuvės 2022

Artistų, atlikėjų, kolekcionuotojų bei spekuliantų tarpe sparčiai populiarėjanti NFT technologija pritraukia vis daugiau naujų investuotojų, tačiau NFT pirkimo bei pardavimo procesas gali atrodyti šiek tiek painus, tad šiame straipsnyje aprašysime visą NFT pirkimo procesą – kur ir kaip pirkti NFT bei išvardinsime mūsų nuomone Geriausias NFT parduotuves 2022 ir kaip jomis naudotis. Pritrūkus žinių apie NFT technologiją, bei skirtingas jos rūšis, siūlome perskaityti šį straipsnį – Kas Yra NFT, Skirtingi Jų Tipai, Bei Ateitis

Kaip Pirkti NFT

Kadangi dauguma NFT projektų yra Ethereum blockchainu pagrįsti žetonai ir dauguma šių kolekcionuojamų prekių prekyviečių mokėjimui priima tik Eth žetonus, kaip pavyzdį naudosime Ethereumą bei šiuo metu populiariausią “Opensea” parduotuvę.

 • Nusipirkite Ethereum ar kitos kriptovaliutos. Jei jau turite paskyrą kriptovaliutų keitykloje, įsigykite Ethereum ir siųskite kriptovaliutą į savo MetaMask, ar kitą decentralizuotą piniginę.

Jei dar neturite kriptovaliutų biržos sąskaitos, Coinbase ir Crypto.com yra bene geriausios kriptovaliutų keityklos pradedantiesiems. Kaip jomis naudotis sužinokite mūsų Investavimas Į Kriptovaliutas Pradedantiesiems: Kaip Pradėti? Gide.

 •  Prijunkite savo „MetaMask“ piniginę prie „OpenSea“ ar kitos NFT prekyvietės

 „MetaMask“ yra decentralizuota piniginė, pasiekiama naudojant „Google Chrome“ plėtinį kompiuteryje, ar MetaMask aplikacija mobiliesiems įrenginiams. Norėdami prisijungti prie OpenSea (ir kitų populiariausių NFT platformų), jums reikės decentralizuotos piniginės. Tiesiog atsisiųskite MetaMask, paruoškite ją naudojimui ir atsisiųskite ETH, kurį įsigijote iš Coinbase, Crypto.com, Binance ar kitų biržų.

(SVARBU! : Prieš MetaMask, ar kitų decentralizuotų piniginių naudojimą, būtinai užsirašykite 12 žodžių slaptą kodą. Be jo, atsijungus nuo piniginės, prarasite galimybę ją atgauti.)

 •  Jūsų prijungtos piniginės adresas veikia kaip vartotojo vardas ir slaptažodis bei leidžia bendrauti su tam tikromis platformomis, tokiomis kaip OpenSea. Prisijungę piniginę būsite pasiruošę naršyti rinkoje, pirkti, parduoti ir teikti pasiūlymus!
Opensea NFT parduotuvė ir Metamask piniginės aplikacija telefone
NFT parduotuvė OpenSea ir decentralizuota piniginė MetaMask

Kur Pirkti NFT's, Geriausios NFT Parduotuvės 2022, Jų Pliusai Bei Minusai.

Yra daug prekyviečių, kuriose galima nusipirkti ir parduoti NFT. Priklausomai nuo to, kurią prekyvietę pasirinksite, skirsis įvairių meno kūrinių ir kolekcionuojamų NFT’s pasiūla. Opensea parduotuvėje pardavinėjami NFT’s nebūtinai egzistuos “Rarible” prekyvietėje. Tarp skirtingų NFT parduotuvių taip pat skirsis ir tranzakcijų mokesčiai (Gas fees). Taip yra todėl, nes skirtingos NFT prekyvietės gali egzistuoti skirtingose grandinėse (Chainuose), kurios turi skirtingus tranzakcijų mokesčius.

1) OpenSea

Šiuo metu populiariausia, turintį dižiausią pasirinkimą bei brangiausia NFT prekyvietė, veikianti Ethereum blockchaine, siūlanti tokius NFT kūrinius, kaip “Bored Ape Yacht club” (BAYC). Vartotojai gali sąveikauti su tinklu, kad pakeistų kriptovaliutą į nepakeičiamus žetonus (NFT). OpenSea parduotuvėje yra įvairių skaitmeninių kolekcionuojamų daiktų, nuo vaizdo žaidimų daiktų iki skaitmeninių meno kūrinių. Norėdami naudotis platforma, jums reikia web3 kriptovaliutos piniginės, tokios kaip MetaMask. Jūsų Ethereum piniginės adresas veikia kaip vartotojo vardas ir slaptažodis ir leidžia bendrauti su OpenSea parduotuve.

 • Pliusai: Didžiausias NFT pasirinkimas, pupuliariausios ir brangiausios NFT kolekcijos.
 • Minusai: Didžiulės tranzakcijų (Gas fees) kainos, neretai kainuojančios daugiau, nei pats meno kūrinys.
Populiariausia NFT parduotuvė - OpenSea
Šaltinis: https://opensea.io/

2) Rarible

Rarible yra viena populiariausių visų rūšių NFT parduotuvė, gan panaši į OpenSea. Platformoje galima nusipirkti, parduoti arba sukurti visų rūšių meną, vaizdo įrašus, kolekcionuojamus daiktus ir muziką. Tačiau, skirtingai nei „OpenSea“, norėdami pirkti ir parduoti, turėsite naudoti pačios prekyvietės išleistą žetoną Rarible ($RARI). Rarible, kaip ir OpenSea, yra sukurta Ethereum blokų grandinėje.

Bendrovė bendradarbiauja su tokiomis žymiomis įmonėmis, kaip: “Yum! Brands” ir „Taco Bell“. Taip pat, cloud programinės įrangos milžinė „Adobe“ neseniai pradėjo bendradarbiauti su „Rarible“, su tikslu apsaugoti NFT menininkų ir kūrėjų darbus.

 • Pliusai: Galimybė investuoti į NFT platformos sėkmę, pasinaudojant Rarible kriptovaliuta $RARI. Didžiulis NFT pasirinkimas. NFT’s pirkti Rarible prekyvietėje gali būti parduodami OpenSea, ir atvirkščiai.
 • Minusai: Dideli tranzakcijų mokesčiai (Gas fees)
NFT prekyvietė - rarible
Šaltinis - rarible.com

3) SuperRare

Panašiai kaip „Rarible“, „SuperRare“ taip pat teikia galimybę skaitmeniniams kūrėjams pardavinėti savo kūrinius. Svetainėje yra meno kūrinių, vaizdo įrašų ir 3D vaizdų, tačiau kolekcionieriai gali įsigyti meno kūrinių naudodami Ethereumą.

„SuperRare“ neseniai paskelbė savo platformos pavadinimo žetoną, pagrįstą „Ethereum“ blokų grandine. Žetonai bus naudojami ieškant ir kuruojant naujus talentus rinkai. Kaip ir Rarible, SuperRare NFT taip pat galima nusipirkti ir parduoti OpenSea.

 • Pliusai bei minusai prilygsta Rarible platformai, tačiau NFT pasirinkimas šiuo metu didesnis Rarible parduotuvėje.
NFT meno parduotuvė - SuperRare
Šaltinis: superrare.com

4) Crypto.com NFT

Tai vienos populiariausių Crypto.com kriptovaliutų biržos 2021m. kovą sukurta NFT prekyvietė. Nors tai yra viena iš naujausių prekyviečių, tokiu sparčiu augimu bei išleistų pinigų įspudingoms reklamų kompanijoms ir jų pasisekimu pavydėtų kiekviena kriptovaliutų kompanija. Lygiai per metus, Crypto.com NFT platforma pritraukė tokius pasaulinio lygio vardus, kaip: BossLogic, Snoop Dogg, Boy George, Nathan Evans bei daug kitų. Prie Crypto.com reklamos taip pat prisidėjo ir Matt Damon bei krepšinio karalius Lebron James. Pastarojo reklamoje taip pat buvo integruota ir Crypto.com NFT platforma, bei Crypto.com populiariausia ir brangiausia 10 tūkstančių serija “Loaded Lions”. Šios serijos plakatus galima pamatyti Lebrono Jameso “vaikystės kambaryje”.

 • Pliusai:
 1. Crypto.com NFT parduotuvė išsiskiria itin mažomis tranzakcijų kainomis (Jokio gas mokesčio.)
 2. Nesenai išleistame atnaujinime tapo prieinami Ethereum ir Polygon NFT’s
 3. Sparčiai augantis vartotojų skaičius įtakoja NFT kolekcijų kainų kilimą
 4. Galimybė už prekes atsiskaityti įvairiomis kriptovaliutomis ar kredito kortele.
 • Minusai: Gana mažas NFT kolekcijų pasirinkimas, stipriai centralizuota.
Kur pirkti NFT, Kaip pirkti NFT straipsnio nuotrauka. Crypto.com NFT prekyvietė.
Šaltinis: Crypto.com/nft

5) Ebisu’s Bay

Pirmoji bei populiariausia NFT prekyvietė naujame, vos 2021m. lapkritį paleistoje Cronos blokų grandinėje. NFT pirkimui ir pardavimui naudojama Cronos grandinės $CRO kriptovaliuta. Šios NFT parduotuvės kūrėjai aktyviai dalyvauja CRONOS bendruomenėje, neretai aptinkami ir twitterio kambariuose (#Crofam). Šiuo metu populiariausia ir vertingiausia Ebisu’s Bay prėkyvietėje siūloma kolekcija – “Mad Meerkat”. Šios kolekcijos kūrėjų kurtas Mad Meerkat Finance dex nesenai perėmė pirmają vietą CRONOS grandinėje, aplenkdamas Crypto.com remiamą VVS Finance.

 • Pliusai:
 1. Itin maži, dolerio nesiekiantys tranzakcijų mokesčiai.
 2. Puiki komunikacija su klientais bei investuotojais.
 3. Spartus kūrėjų bei NFT kolekcijų vertės augimas
 • Minusai: Itin mažas kolekcijų pasirinkimas, NFT pririšti prie Cronos grandinės.
Geriausios NFT parduotuvės 2022 - Ebisus Bay.
Šaltinis: app.ebisusbay.com

Sveikiname perskaičius mūsų “Kur Ir Kaip Pirkti NFT, Geriausios NFT Parduotuvės 2022” straipsnį.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter