Kripto pasaulio logo

Geriausi NFT P2E Žaidimai 2022. Uždarbis Iš Kripto Žaidimų

Šiame straipsnyje pateiksime mūsų nuomone geriausių 2022 P2E (žaisk ir uždirbk) žaidimų sąrašą. Kai kurie šio sąrašo žaidimai dar nėra išleisti, tačiau žadama paleidimo data 2022m. Kiekviename iš šių žaidimų naudojama skirtinga uždirbimo mechanika. Kai kurie jų pareikalaus pradinių investicijų, o kiti yra visiškai nemokami.

Žaidimai su “play to earn” (P2E) mechanika leidžia naudotojams kurti vertę ir už tai gauti atlygį. Atlygis gali būti kriptovaliutos, NFT, arba jau įsigyto NFT vertės padidėjimas. Apskritai “žaisk ir uždirbk” žaidimai daro tai, ko nedaro tradiciniai vaizdo žaidimai: iš tiesų atlygina žaidėjams už jų pastangas ir laiką, praleistą žaidime.

Geriausi NFT P2E žaidimai 2022. Uždarbis iš kripto žaidimų. Kriptopasaulis.lt straipsnis

1) Gods Unchained

Tai vieno iš populiariausių kortų žaidimų – “Magic: The Gathering Arena” kūrėjo Chris Clay vedamas strateginis, į žaidėjų gebėjimus fokusuotas kortų žaidimas Ethereum bloko grandinėje.

Kiekviena kortelė, kuri taip pat yra ir NFT, turi savo stiprybes ir silpnybes, kurios sprendžia kovos baigtį. Skirtingos kortų kaladės ir atskiros kortelės reikalauja vadovautis specifinėmis taktikomis, kurios gali pakreipti kovos eigą. Greito galvojimo ir didelio žinių bagažo reikalaujantis žaidimas ypač patiks competitive (konkurencingo) stiliaus, bei Hearthstone ar Magic The Gathering žaidimų fanams. 

Šis P2E NFT žaidimas nereikalauja jokios pradinės investicijos bei neteikia jokio pranašumo pinigus mokantiems žaidėjams. Norint užsidirbti NFT reikės vykdyti žaidimo užduotis bei kilti geriausių žaidėjų laipteliais (ranku). Pagal žaidėjo vietą pasaulinėje lentelėje skirsis uždirbtų NFT skaičius ir kokybė, taip apdovanojant tik iš tiesų vertus žaidėjus.

Nors šis NFT žaidimas pastatytas naudojantis Ethereum blokų grandine, tačiau su ImmutableX pagalba naudotojai gali mėgautis nemokamomis tranzakcijomis. 

2019 m. Gods Unchained perkrikštijo savo pagrindinę bendrovę į “Immutable” ir pradėjo kurti “ImmutableX” – į NFT orientuotą antrojo lygio sprendimą Ethereum grandinei. Dėl didelių dujų mokesčių kortų pirkimas ir pardavimas tapo pernelyg brangiu reikalu. O galimybė pirkti, parduoti ir keistis kortomis yra itin svarbus aspektas kortų žaidime. ImmutableX pradėjo veikti 2021 m. ir šiandien ji tarnauja kaip mokesčių nereikalaujanti NFT prekyvietė “Gods Unchained” bei daugeliui kitų NFT projektų.

2021m. Ankstyvieji Gods Unchained žaidėjai buvo maloniai nustebinti nemokamomis kriptovaliutomis. Kai kurie naudotojai, kartu su Immutable airdropu, skelbėsi gavę net apie 30tūkstančių JAV dolerių vertės kriptovaliutų.

Gods Unchained. Geriausias P2E NFT žaidimas, kriptopasaulis.lt
Šaltinis: godsunchained.com

2) Axie Infinity

Axie Infinity šiuo metu yra populiariausias ir daugiausia pelno atnešęs p2e kripto žaidimas. Savo piko metu axie prekyvietė kasdien uždirbdavo milijonines sumas, o šio žaidimo NFT “Axie” buvo parduodami po tūkstančius dolerių. Brangiausiai parduotas axie NFT siekė net 820 000 JAV dolerių.

Šis NFT žaidimas yra sukurtas naudojantis Ethereum blokų grandine. Žaidimo ėsmė auginti ir kolekcionuoti virtualius augintinius axie. Savo NFT augintinius galima naudoti tyrinėjant, kovojant ar veisiant. Laimėdami kovas galite uždirbti šio žaidimo kriptovaliutų $AXS.

Komandai “Sky Mavis” sukūrusiai “Axie Infinity”, pavyko suburti milijonų žaidėjų bendruomenę visame pasaulyje, daugiausia dėmesio skiriant trečiojo pasaulio šalims, kurios tiesiogine to žodžio prasme naudojo “Axie Infinity”, kad išbristų iš skurdo.

Žaidimo bendrovė sulaukė didžiulių įmonių, tokių kaip “Ubisoft” ir “Samsung”, paramos ir rėmimo. Taip pat žaidimo kūrėjai išleido savą grandinę, pavadintą “Ronin”, kad išvengtų beprotiškų dujų mokesčių Ethereum blokų grandinėje. Ronin leido grandinės naudotojams keistis ir parduoti žaidimo turtą be jokių mokesčių.

Deja, bet šis žaidimas reikalauja nemažos pradinės investicijos. Žaidimo pradžiai jums reikės bent trijų axie NFT. Šiuo metu, pigiausi axie prasideda nuo 20 JAV dolerių, tad, kad galetumėte pradėti žaidimą, teks investuoti bent 60 dolerių.

Geriausi NFT P2E žaidimai 2022. Uždarbis iš kripto žaidimų. - Kriptopasaulis.lt
Šaltinis: axieinfinity.com

3) Thetan Arena

Trečiasis mūsų “Geriausi NFT P2E Žaidimai 2022. Uždarbis Iš Kripto Žaidimų” sąraše puikuojantis žaidimas – Thetan Arena.

Tai yra Konkurencingas, į e-sportą fokusuotas daugelio žaidėjų MOBA tipo arenos žaidimas. Žaidime naudojami herojai gali būti tiek NFT, tiek paprasti, tad uždirbti ir žaisti gali kiekvienas. Šis MOBA stiliaus žaidimas prieinamas asmeniniuose kompiuteriuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose.

Šiame žaidime egzistuoja dvi gimtosios kriptovaliutos – THC ir THG. Žaisdami paprastus mačus ir kildami sezonų lentelėje žaidėjai uždirba Thetan monetų, kurias galima išsikeisti į NFT, ar kokią kitą kriptovaliutą.

Nors Thetan Arena nereikalauja jokios pradinės investicijos, tačiau jis teikia daugiau uždarbio galimybių vartotojams, kurie naudoja pirktus NFT herojus. Už kiekvieną sužaistą mačą naudojantis NFT, skiriama papildoma premija kriptovaliutomis.

Nors pastaruoju metu uždarbio potencialas smarkiai krito, komanda stengiasi stabilizuoti žaidimo ekonomiką, diegdama naujas funkcijas ir atnaujindama tokenomiką.

NFT P2E žaidimo Thetan Arena gameplay
Šaltinis: thetanarena.com

4) Illuvium

Tai kolekcinis atviro pasaulio RPG ir automatizuotų kovų žaidimas. Jame galite kasti derlių, gaudyti ir kovoti su žaidimo būtybėmis iliuviais.

Surinkę savo komandą galite įsitraukti į kovą autokovose, kur strategiškai formuosite komandas, kad įveiktumėte priešininkus mūšyje. Kiekvienas Illiuvis skiriasi atributais, klasėmis ir rūšimi. Jūsų komandos sinergija pagrįsta tuo, kaip suderinsite jų stipriąsias puses ir kompensuosite silpnąsias, kas gali reikšti jūsų sėkmę mūšyje.

Illuvium kriptovaliutos $ILV žaidėjai gali užsidirbti dalyvaudami varžybose ir turnyruose arba vykdydami PVE užduotis. Be to, žaidėjai gali gaudyti iliuvius ir rinkti išteklius, kuriuos galima pirkti ir parduoti žaidimo turguje Illuvidex.

Šiuo metu šis p2E NFT žaidimas yra beta fazėje. Norėdami patekti į open beta, turėsite užsiregistruoti Illuvium oficialioje svetainėje, bei laukti pakvietimo.

5) Inferno

Tai vienas įspudingiausių arenos PVP stiliaus žaidimų P2E NFT žaidimų rinkoje. Inferno kūrėjai yra patyrę AAA industrijos veteranai, dirbę su tokiais žaidimais kaip: Doom, Quake, Halo, Destiny, Ourtriders ir Assasin’s Creed 2.

Deja, bet Inferno dar nėra išleistas bei išleidimo data dar nepaskelbta. Tačiau, šiuo metu galite prisidėti, bei investuoti į žaidimo sėkmę pirkdami šio žaidimo NFT – “Inferno Key”

Kiekvienas inferno raktas simbolizuoja vieną iš dvylikos zodiako ženklų (Inferno žaidime naudojamų veikėjų klasių), suteikia galimybę gauti early access šarvų komplektą ir atrakina unikalias galimybes kiekvienoje Inferno žaidimo kūrimo stadijoje.

NFT P2E PVP žaidimas Inferno
Šaltinis: infernoverse.xyz

6) DOMI Online

Tai tikrasis 3d P2E MMORPG žaidimas, suteikiantis dar niekada anksčiau GameFi industrijoje nematytą NFT naudojimą.

“Pradėjus veikti “Avalanche” blokų grandinėje, dirbsime kartu su savo partneriais “Charged Particles Protocol”, kad panaudotume jų technologiją suteikdami mūsų $DOMI kriptovaliutų ir žaidimo NFT turėtojams unikalią galimybę ne tik pasinaudoti žaidimo funkcionalumu, bet ir pasinaudoti galimybe savo NFT užrakinti palūkanas nešančiuose DAPP’suose, tokiuose kaip AAVE. Tai leidžia dalyvaujantiems tokenų ir NFT savininkams uždirbti ir gauti papildomas pasyvias pajamas tiesiog turint mūsų NFT. Tuo pat metu, uždirbti ir žaidžiant mūsų visiškai įtraukiantį MMORPG!”

“Surinkome geriausių specialistų komandą, iš kurių – didžiausio pasaulyje nemokamo MMORPG “Runescape” kūrėjas ir blokų grandinės ekspertai iš “ChainGuardians”. Garsą ir SFX sukūrė PelleK, žinomas iš tokių kūrinių, kaip League of Legends, Magic: The Gathering, Power Rangers, Path of Exile, PolkaPets ir kt.”

“Prieš atidarydami socialinius tinklus ar pasidalydami žinia apie Domi su pasauliu, žaidimą kelis mėnesius kūrėme šešėlyje, todėl šią kelionę su savo bendruomene pradedame turėdami visiškai užbaigtą žaidimo dizainą, pilnai suburtą komandą ir gražų veikiantį žaidimą.”

Šio žaidimo Alpha versiją tikimasi išvysti jau šių metų trečiame ketvirtyje. Belaukdami DOMI online išleidimo dienos galite remti bei investuoti į projektą pirkdami šio P2E MMORPG žaidimo monetas $DOMI Gate.io kriptovaliutų keitykloje.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter