Kripto pasaulio logo

Terra (Luna) 45% Nuosmukis. Stabilioji Moneta $UST Prarado Peg

Terra blokų grandinės vertė per 24 valandas sumažėjo 56 %. Priežastis – Stabilioji moneta “TerraUSD” antrą kartą per 48 valandas prarado savo pegą (Susiejimą) su JAV doleriu.

Remiantis “Benzinga Pro” duomenimis, LUNA nukrito nuo 64,62 USD iki 28,03 USD. Nuo savaitgalio LUNA prarado daugiau kaip 65 % savo vertės.

Žetono kaina smuko po to, kai blokų grandinės algoritminis stabilusis žetonas $UST antrą kartą per dvi dienas neteko savo vertės. Kai kuriuose pranešimuose nurodoma, kad kriptovaliutų biržoje “Coinbase” UST nukrito net iki 0,65 JAV dolerio.

Kodėl tai svarbu: UST žetonų mechanika sukurta taip, kad prekiautojai galėtų iškeisti vieno dolerio vertės LUNA į vieną USD UST, užtikrinant, kad stabilusis žetonas visą laiką būtų nuolat susietas su doleriu.

Dėl staigaus LUNA smukimo jos rinkos kapitalizacija nukrito žemiau UST, dėl ko prekiautojai negali iškeisti UST į LUNA pagal ankstesnį 1:1 kursą.

Šiandien grandinėje esantys duomenys rodo, kad “Terra” 1,3 mlrd. dolerių vertės Bitkoino rezervai buvo visiškai ištuštinti.

Nepaisant kapitalo injekcijos, $UST nepavyko susigrąžinti savo susiejimo su JAV doleriu ir grėsmė visai protokolo ekosistemai išlieka.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter