Kripto pasaulio logo

Ledger Pristato Į NFT Orientuotą Piniginę “Nano S Plus”

Naujoji “Ledger Nano S Plus” yra jau šeštoji “Ledger” gaminama šaltoji piniginė. Pirmoji, 2015 metais įmonės pristatyta piniginė buvo “HW1”.

Pagrindinė šaltūjų piniginių, skirtų saugiai saugoti tokias kriptovaliutas kaip Bitcoin (BTC), tiekėja “Ledger” pristato visiškai naują piniginę, kuri specializuojasi nekeičiamų žetonų (NFT) srityje.

Šaltinis: www.ledger.com

Naujasis produktas, pavadinimu “Ledger Nano S Plus”, yra 2016 m. išleistos originalios “Nano” naujos kartos piniginė, sukurta atsižvelgiant į NFT kolekcionierių poreikius.

Naujoji “Ledger Nano S Plus” yra šeštoji “Ledger” pagaminta aparatinė piniginė nuo tada, kai 2015 m. bendrovė pristatė savo pirmąją piniginę HW1. Šis produktas taip pat yra pirmoji aparatinė piniginė, kurią “Ledger” išleido nuo 2019 m. įvykusio “Ledger Nano X” debiuto.

Naujoji “Ledger” piniginė gamykliškai palaikys saugų NFT sandorių valdymą. NFT palaikė ir kai kurios ankstesnės “Ledger” piniginės, tačiau tai buvo įmanoma tik su integracijų pagalba.

Naujasis Ledger Nano S Jau čia! - Kriptopasaulis.lt
Šaltinis: www.ledger.com

Bendrovės “Ledger” vyriausiasis technologijų pareigūnas Charlesas Guillemetas įspėjo naudotojus apie aklo sandorių pasirašymo blokų grandinėse riziką. Dėl tokių neatsargių sandorių, vasario mėnesį įvykdytos didelės sukčiavimo atakos, nukreiptos prieš didžiausią pasaulyje NFT prekyvietę “OpenSea”.

Siekdama skatinti kriptografijos švietimą metaversle, Ledger pradėjo bendradarbiavimą su vienu didžiausių metavisatos projektu “The Sandbox”.

Naujienos pasirodė netrukus po to, kai kovo pradžioje “Ledger” išleido riboto leidimo “Ledger Nano S Plus”, išleisdama 10 000 įrenginių išankstiniam užsakymui po 79 JAV dolerius.

2014 metais veiklą pradėjusi “Ledger” yra viena didžiausių pasaulyje kriptovaliutų piniginių, t. y. fizinių prietaisų, skirtų naudotojo privatiesiems raktams ir skaitmeniniui turtui saugoti, tiekėjų. Bendrovė iki šiol pardavė daugiau kaip 4,5 mln. piniginių ir išleido šešias skirtingas pinigines, įskaitant HW1, Unplugged, Blue, Nano S, Nano X ir Nano S Plus.

Straipsnio šaltinis: cointelegraph.com

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter