Kripto pasaulio logo

Naujausi Techniniai Rodikliai Rodo Bitcoin Kainos Didėjimą

Remiantis praeitimi, atslenkanti meškos sankirta savaitės kainos judėjimo grafike gali rodyti kainos didėjimą, kadangi tai yra vėluojantis indikatorius.

Bitcoin savaitės kainos grafikas

Mažiau stebimas techninės analizės indikatorius kriptopasauliui prognozuoja geresnius laikus

 

  • Kriptovaliutų 10 savaičių kainos judėjimo vidurkiui (SMA) krentant žemiau 50 savaičių vidurkiui (SMA) patvirtinamas meškos susikirtimas (bearish crossover). 
  • Žiūrint į praeitį, šis neigiamas indikatorius pasitvirtino kaip vėluojantis, žymintis bitcoino kainos dugną, ir meškų rinkos pabaigą.
  • Praeitas meškų susikirtimas (bearish cross) įvyko 2020m. Kovo viduryje, kai koronos paskatintas bitcoino kainos kritimas pasiekė 4000 dolerių. Po kurio, bitcoinas per kelis mėnesius pasiekė savo naujas aukštumas, siekiančias daugiau nei 20000 dolerių.
  • Panašiai, kaip pavizdyje viršuje, įvyko ir 2020 m. sausio pradžioje, bei 2018 m. birželio viduryje. Kuomet pasitvirtinus Neigiamai meškos sankirtai bitcoinas  pasiekęs dugną šoko mažiausiai 25 procentus į viršų.
  • Judėjimo vidurkiai yra paremti atgaliniais duomenimis. Tai reiškia, kad savaitiniai bei mėnesiniai rodikliai, tiek meškos, tiek buliaus, gali rodyti neįvertintą, ar pervertintą rinką.

Straipsnis parašytas remiantis Coindesk.com

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter