Kripto pasaulio logo

Meta Planuoja Įdiegti Kriptovaliutų Skolinimo Paslaugas?

Pranešama, kad socialinių tinklų milžinės “Facebook” bendrovė “Meta” planuoja įdiegti virtualią valiutą bei skolinimo paslaugas jai priklausančioms programėlėms, kurių tarpe gali būti “Facebook”, “WhatsApp”, “Instagram” ir “Messenger”.

 “Financial Times” paskelbtame pranešime teigiama, kad šiuo žingsniu siekiama ištirti alternatyvius pajamų šaltinius, nes susidomėjimas “Facebook” ir “Instagram” mažėja. Potenciali “Meta” skaitmeninė valiuta, kurią, kaip pranešama, darbuotojai pavadino Zuck Bucks, bus skirta naudoti metaversle.

Pranešime neteigiama, kad “Meta” tiria tradicines kriptovaliutas, susietas su blokų grandine, o veikiau centralizuotai valdomus žetonus, kurie bus naudojami jos programėlėse, panašiai, kaip įvarių kompiuterinių žaidimų valiutos. Pranešama, kad bendrovė taip pat svarsto galimybę sukurti “socialinius žetonus”, skirtus atlygiui už įsitraukimą bei “kūrėjų monetas”, skirtas nuomonės formuotojams.

“Mes keičiame savo produktų strategiją ir veiksmų planą, kad galėtume teikti pirmenybę meta pasaulio kūrimui ir tam, kaip šiame skaitmeniniame pasaulyje atrodys mokėjimai ir finansinės paslaugos”, – rašė “Meta” finansų padalinio vadovas Stephane’as Kasrielis.

Virtualiųjų valiutų įtraukimas į “Meta” programėles gali būti pradėtas kartu su  nepakeičiamų žetonų (NFT) integraciją į “Facebook” ir “Instagram”. Pranešime teigiama, kad “Meta” bandomąją programą NFT integracijai planuoja pradėti jau 2022 m. gegužės mėnesį.

Šaltinis: cointelegraph.com

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter