Kripto pasaulio logo

Crypto.com – Oficialus 2022 FIFA Pasaulio Čempionato Remėjas

Crypto.com kriptovaliutų keitykla tampa oficialiu 2022m. FIFA pasaulio futbolo čempionato katare remėju.

Nors nuo 2018m. prekyba kriptovaliutomis Katare iš esmės buvo neteisėta, remdamiesi futbolo populiarumu pasaulinėje arenoje Crypto.com bandys pasiekti tarptautinę futbolo gerbėjų minią.

FIFA, tarptautinė pagrindinių futbolo turnyrų valdymo institucija, paskelbė, kad kriptovaliutų birža Crypto.com bus oficialus pasaulio čempionato Katare rėmėjas.

Trečiadienio pranešime asociacija teigė, kad Crypto.com prekės ženklas “FIFA World Cup Qatar 2022”, kuris turėtų prasidėti lapkritį, bus rodomas tiek stadionų viduje, tiek už jų ribų. Kriptovaliutų birža suteiks galimybę savo vartotojams stebėti rungtynės gyvai, bei laimėti oficialius FIFA prizus.

Pasak FIFA vyriausiojo komercijos pareigūno Kay Madati, šis sandoris padės plėtoti sportą „pasauliniu mastu“, nurodydamas Crypto.com partnerystę su kitomis tarptautinėmis kompanijomis.

  • Lapkričio mėnesį birža pasirašė 20 metų susitarimą dėl garsiausios Los Andžele įsikūrusios sporto ir pramogų arenos „Staples Center“ pervadinimo į Crypto.com areną.
  • Crypto.com bendradarbiauja ir su Australijos futbolo lyga, su kuria sudarė 25 milijonų dolerių sandorį.
  • Crypto.com pasirašė 100 milijonų dolerių rėmimo sutartį su Formule 1.
  • Taip pat, kriptovaliutų birža pasirašė 10 metų 175 milijonų dolerių rėmimo sutartį su UFC (Ultimate Fighting Championship).

Prekyba kriptovaliutomis, įskaitant Bitcoin (BTC), Katare iš esmės buvo neteisėta nuo to laiko, kai šalies centrinis bankas paskelbė apie draudimą 2018 m., o 2020 m. sausį tai dar kartą patvirtino Kataro finansų centro reguliavimo tarnyba. Nepaisant to, Crypto.com pasieks tarptautinę minią pasinaudodami futbolo populiarumu pasaulinėje arenoje. FIFA pranešė, kad 2018 m. FIFA pasaulio čempionatą Rusijoje stebėjo daugiau nei 3,5 milijardo žmonių, o finalą tarp Prancūzijos ir Kroatijos stebėjo daugiau nei milijardas žmonių.

Likus mažiau nei aštuoniems mėnesiams iki pasaulio futbolo čempionato pradžios, FIFA temdė kaltinimai korupcija ir kyšininkavimu, pradedant nuo 2022 m. Kataro konkurso.

2020 m. balandžio mėn. Jungtinių Valstijų teisingumo departamentas apkaltino tris asmenis, susijusius su stambaus mąsto „kyšininkavimu“. Be to, tarptautinė nevyriausybinė organizacija „Human Rights Watch“ pareiškė įtarimus, kad darbuotojai, pasamdyti renginio infrastruktūros statybai, piktnaudžiavo ir sudarė vergiškas sąlygas.

💡 Užsiregistruokite Crypto.com biržoje naudojantis šia nuoroda, bei gaukite 25$ vertės kriptovaliutų nemokamai!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter