Kripto pasaulio logo

Nvidia LHR nulaužtas

Nvidia lhr nulauztas gaming vaizdo korta

Nvidia LHR vaizdo plokščių kasybos apribojimo sistema po ilgiau nei metų buvo nulaužta, tai pavyko atlikti bendrovei NiceHash. Atlikus bandymus paaiškėjo, kad NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti LHR gali kasti iki 50% efektyviau.

Nvidia sukūrė LHR, kad mineriai neišpirktų visų vaizdo kortų

Kriptovaliutų kasyba jau kurį laiką daro spaudimą vaizdo plokščių gamintojams. Mineriai iš karto supirkdavo naujai išleistas vaizdo plokštes, dėl ethereumo kasimo pelningumo, sutrikdydami pasiūlos ir paklausos situaciją rinkoje. Todėl NVIDIA, viena iš pirmaujančių gamintojų, išleistoms vaizdo plokštėms sukurė kasybos apribojimus – Lite Hash Rate. Taigi, vaizdo plokštė nesuteikė viso našumo, kai buvo naudojama kasybai, beveik pusiau. Tačiau kasimo aplikacijų kūrėjai ieškojo būdų apeiti Nvidia LHR sistema nuo pirmos dienos. Iki tol kol Nicehash pilnai nenulauže šios sistemos, dauguma kūrėjų sugebėjo pasiekti net 70% efektyvuma.

Ar vaizdo plokščių kainos vėl kils?

Atsižvelgiant į tai, kad GPU pramonė pradėjo normalizuotis, vartotojams gali kilti klausimas, ar nulaužimas turės neigiamą poveikį rinkai – ar vėl atsiras trūkumas? Ar kainos pradės kilti?

Atsakyti į ši klausimą sunku, teoriškai – taip, bet ethereumui artėjant prie proof of stake, bei kasdien krentančiam pelningumui, mažiau minerių yra pasirenge investuoti į naują įranga, ypač kai artėja nauja RTX 4000 vaizdo kortų serija.

Kaip atrakinti LHR?

Šiandien beveik visos didžiosios kasimo programos turi pilna LHR atrakinimo funkcija, užtat veikia tik su naujausiais Nvidia driveriais: 510.60.02.

Daugiau kasimo naujienų

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter