Kripto pasaulio logo

Niujorko valstijos asamblėja priėmė įstatymo projektą, uždrausti naujas BTC kasyklas

Įstatymo projektu bus nustatytas dvejų metų draudimas naujoms kriptovaliutų kasybos įmonėms, kurios naudoja anglies dioksido energijos šaltinį. Esamoms gamykloms, taip pat ir toms, kurios naudoja atsinaujinančius šaltinius, šis apribojimas netaikomas.

close up of bitcoins

Asamblėjos įstatymo projektas A7389C, kurio rėmėja yra demokratė Anna Kelles, nustatys dvejų metų moratoriumą naujoms kriptovaliutų kasybos įmonėms, naudojančioms anglies dioksido energijos šaltinį. Atitinkamas įstatymo projektas svarstomas valstijos Senate.
Asamblėjos komitetas pirmadienį balsavo už tai, kad įstatymo projektas būtų perduotas visam įstatymų leidžiamosios institucijos balsavimui.

Kriptovaliutų pramonė aršiai priešinosi įstatymo projektui, perspėdama, kad dėl jo mineriai gali persikelti, o tai gali turėti įtakos darbo vietoms ar net JAV geopolitiniams interesams.

Tačiau įstatymo projekto šalininkai pažymėjo, kad įstatymo projektas neturės įtakos esamoms kompanijoms, taip pat, kuriuose jau naudojami atsinaujinantys ištekliai.

black and red caliper on gold colored bitcoin

JAV federalinė vyriausybė vis daugiau dėmesio skiria ir kriptovaliutų kasybos poveikiui aplinkai. Praėjusią savaitę 23 įstatymų leidėjų grupė, vadovaujama respublikono Jaredo Huffmano, raštu kreipėsi į Aplinkos apsaugos agentūros administratorių Michaelą Reganą, ragindama jo agentūrą patikrinti, ar kasybos įrenginiai atitinka Švaraus oro ir Švaraus vandens įstatymus.

Visa tai rodo, kad kriptovaliutų mineriai turi nerimauti ne tik dėl kiekvieną diena didėjančios konkurencijos bei naujų įstatymų. Net jei Niujorke pavyks išvengti įstatymų leidybos pralaimėjimo, gresia reguliavimo problemos.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter