Kripto pasaulio logo

Liko Iškasti Tik 2 Milijonus Bitkoinų, Iškastas BTC Pasiekė 19mil.

Balandžio 1d. buvo iškastas 19-asis milijoninis bitkoinas (BTC) – tai reikšmingas įvykis visam kriptovaliutų pasauliui. Šiuo metu apyvartoje yra devyniolika milijonų bitkoinų, o maždaug iki 2140 m. dar liko iškasti vos 2 milijonus bitkoinų.

Bitkoino "kasimas" kriptopasaulis.lt

SBI Crypto iškaltame 730002 bloke į apyvartą pateko 19 milijoninis Bitkoinas. Iš to SBI Crypto uždirbo 6,32 BTC.

“Iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti mažas skaičius, tačiau manau, kad geriausios kasybos dienos dar priešakyje.” – Kryptovault generalinis direktorius Kjetil Hove Pettersen.

 “Šiandien iškasti 19 milijonų Bitkoinų žymi istorinį momentą, tai leidžia mums dar kartą suprasti, koks svarbus buvo Satoshi Nakamoto darbas.” – kasimo įmonės “Bitcoin flower come” įkurėjas Bert de Groot.

Pasak “Bitcoin Takeover” įkūrėjo Vlado Costea, per ateinančius 118 metų liko iškasti tik 2 milijonus BTC! Per pastaruosius 13 metų nuo “Bitcoin” sukūrimo maineriai iškasė 19 mln. bitkoinų. Tikimasi, kad paskutinis bitkoinas bus iškastas 2140 metais.

Bitkoino kasimas. Kriptovaliutu kasimas

18 500 000 000 milijoninis “Bitcoin” buvo iškastas 2020 m. rugsėjį. Dabartinė emisijos norma yra 6,25 “Bitcoin” viename bloke. Kita emisijos norma bus sumažinta perpus, tai planuojama atlikti 2024 m.

Straipsnio šaltinis: cointelegraph.com

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter