Kripto pasaulio logo

Investavimas Į Kriptovaliutas Pradedantiesiems: Kaip Pradėti?

Kriptovaliutoms minint jau tryliktus egzistavimo metus, ši, ganėtinai nauja technologijos bei turto klasė, nenustoja stebinti investuotojų ir atrodo nesiruošia sustoti, pasiekiant vis didesnes naujas aukštumas, taip atnešdama didžiulį pelną tiems, kurie sugebėjo įsitraukti į šią turto klasę. Jeigu manote, kad pradėti investuoti į kriptovaliutas jau per vėlu, nesijaudinkite. Geriausias Investavimui į kriptovaliutas laikas buvo prieš dešimt metų, tačiau kitas geriausias laikas, yra dabar. Jei manote, kad investavimas į kriptovaliutas per daug  sudėtinga, teks nusivilti, kadangi tai taip pat paprasta kaip pirkti produktus internetu, o mes jums padėsime pereiti visą kriptovaliutų pirkimo ir pardavimo procesą lengviausiu būdu.

3 paprasti investavimo į kriptovaliutas žingsniai pradedantiesiems

Visų pirma, jei norite pradėti investuoti savo sunkiai uždirbtus pinigus į kriptovaliutas, jau turėtumėte turėti stabilias pajamas, bei būti sukaupę lėšų nenumatytiems atvejams. Nežiūrėkite į investavimą į kriptovaliutas kaip į azartinius žaidimus ir niekada neinvestuokite daugiau, nei esate pasirengę prarasti.

1 žingsnis: Kaip pasirinkti pirmąją kriptovaliutų keityklą/biržą

Šiuo metu, kriptovaliutų biržų pasirinkimas yra milžiniškas, todėl jums gali būti sunku išsirinkti tinkamą jums. Nesijaudinkite, nes mes esame čia, kad jums padėtume. Žinoma, kiekviena kriptovaliutų investavimo platforma yra skirtinga, bei turi savų pliusų bei minusų. Bet mes suprantam, kad kriptovaliutų srities naujokui prekyba kriptovaliutomis gali atrodyti šiek tiek paini, todėl atrinkome kelias populiariausias, lengviausias, bei labiausiai žinomas kripto keityklas. Dauguma žmonių, tik ką pradėjusių savo kriptovaliutų kelionę, pirmiausiai pasirenka pradėti investuoti naudojantis šiomis keityklomis:

(💡 Pasinaudokite viršuje pateiktomis nuorodomis ir užsiregistravę gaukite nemokamų $10-$100 vertės kriptovaliutų)

Šios kriptovaliutų biržos laikomos saugiausiomis ir lengviausiai naudojamomis naujokams. Be to, jos visos yra pasiekiamos mobiliaisiais telefonais! taigi galite pradėti investuoti į kriptovaliutas tiesiog naudodamiesi savo mobiliuoju įrenginiu. Naudojantis šiom kripto keityklom, galima lengvai įsigyti tokias kripto valiutas, kaip: Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Ada, Litecoin, Shiba inu, ir daug kitų.

 

Binance kriptovaliutu keitykla

2 žingsnis: Kaip užsiregistruoti į kriptovaliutų keityklą ir gauti patvirtinimą prekybai skaitmenine valiuta

  Pirmiausia turite užsiregistruoti vienoje iš pasirinktų biržų. Šis procesas yra beveik toks pat, kaip ir bet kurioje interneto svetainėje ar programėlėje. Naudokite savo tikrus duomenis ir dukart patikrinkite visas rašybos klaidas. Tik ką užsiregistravę, tikriausiai galėsite tik tyrinėti programėlės vidų bei funkcijas, bet ji neleis prekiauti. Norėdami pradėti prekiauti kriptovaliutomis, turėsite praeiti KYC (angl. Know your customer) arba tapatybės patikrinimo procesą.

 

  • Norint sėkmingai atlikti patikrinimą dėl prekybos kriptovaliutomis, tereikia nufotografuoti priekinę ir galinę asmens tapatybės kortelės arba vairuotojo pažymėjimo pusę, bei padaryti dar vieną nuotrauką, kurioje laikote pažymėjimą šalia jūsų veido. tik įsitikinkite, kad matoma visa informacija.
  • Taip pat turėsite patvirtinti savo gyvenamąją vietą, pateikiant tai patvirtinantį dokumentą. Tam galite naudoti sąskaitą už komunalines paslaugas, ar banko sąskaitos arba kredito kortelės išrašo kopiją, kurioje turi būti nurodytas jūsų gyvenamosios vietos adresas, kartu su jūsų vardu ir pavarde. O dokumento data turi būti ne vėlesnė kaip trys mėnesiai nuo pateikimo momento.

Užpildžius ir pateikus visą reikiamą informaciją ir dokumentus, prasideda jūsų pasirinktos kriptovaliutų biržos pateiktų duomenų tikrinimo procesas, kuris gali užtrukti nuo kelių minučių iki kelių savaičių, priklausomai nuo kriptovaliutų keityklos ir bendro tuo metu pateiktų paraiškų skaičiaus.

 

3 žingsnis: Kaip finansuoti savo kriptovaliutų biržos sąskaitą ir pradėti pirkti Bitcoin'ą ir altcoin'us

Šį žingsnį atlikti taip pat paprasta, kaip ir apsipirkti internetu. Naudojantis pasirinkta kriptovaliutų keitykla, ar jos mobiliaja programėle, tiesiog nueikite prie norimos įsigyti kripto monetos, paspauskite pirkti, įveskite sumą, ir tada, jus turėtų nukreipti į mokėjimo būdo puslapį. Iš ten pridėkite savo debeto ar kredito kortelę arba prijunkite banko sąskaitą. 

  • Pirkti ir parduoti kriptovaliutas debeto arba kredito kortele yra greičiau ir paprasčiau, tačiau tai susiję su nedidelėmis transakcijos išlaidomis.
  • Taip pat galima prijungti ir naudoti savo banko sąskaitą. Tačiau naudojant šį būdą, transakcijos keliauja ilgiau, bei keli mažiau draugiški kriptovaliutų technologijoms Lietuvos bankai neleidžia siųsti lėšas šiuo būdu. Pvz: (swedbank ir kt.).

Pridėjus banko sąskaitą prasidės tikrinimo procesas, kuris, priklausomai nuo jūsų banko, gali užtrukti iki savaitės.

Sveikiname! Jūs pasiekėte mūsų “investuotavimas į kriptovaliutas pradedantiesiems: Kaip pradėti” straipsnio pabaigą. Tikimės, kad padėjome jums žengti pirmus žingsnius į kriptovaliutų pasaulį.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter